O nas | Bitumax

Home > O nas

O nas

Firma

BITUMAX Sp. z o. o. z siedzibą w Mladej Boleslavii zajmuje się produkcją i handlem bitumicznymi materiałami hydroizolacyjnymi na terenie Czech, Polski i Słowacji. Firma zajmuje się również doradztwem w zakresie hyroizolacji na bazie asfaltu, fachowym doradztwem i konsultacjami w procesie certyfikacji, produkcji, technologii i modernizacji zakładów produkcyjnych do produkcji bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych.

Firma opiera się na ponad dwudziestu latach doświadczenia w produkcji i sprzedaży bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych w Czechach i za granicą. Ta wiedza pozwala nam na przygotowanie atrakcyjnej oferty bardzo wysokiej jakości materiałów w atrakcyjnych cenach.

BITUMAX aktywnie uczestniczy w procesie normalizacji technicznej (standaryzacja techniczna – komisja nr 65 -. Standaryzacja w zakresie ochrony budynków i budowli inżynieryjnych przeciwko wody i cieczy we wszystkich stanach skupienia i form występowania, w zakresie projektowania i realizacji obiektów, stosowania materiałów a także ich  badania). Firma bierze też  udział w konferencjach, warsztatach, dyskusjach, seminariach i aktywnie uczestniczy w działaniach Czeskiego Stowarzyszenia Producentów Pap. Stowarzyszenie zrzesza czołowych producentów i dostawców membran bitumicznych w Czechach. Podstawowym celem Stowarzyszenia jest propagowanie i wspieranie edukacji w dziedzinie pap bitumicznych do hydroizolacji budynków. Stowarzyszenie jest zainteresowane badaniami, rozwojem i testowaniem tych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ich praktycznego stosowania i egzekwowania standardów jakości pap asfaltowych w odniesieniu do czeskich norm technicznych. Na terenie Polski aktywność Bitumaxu przejawia się poprzez członkostwo w Stowarzyszeniu Dachów Płaskich i Fasad DAFA a tym samym w uczestniczeniu  w różnych przedsięwzięciach DAFA mających na celu popularyzowanie zagadnień dotyczących jakości produktów, nowoczesnych technologii produkcji i stosowania bitumicznych pokryć dachowych.

Strategia:
Strategia BITUMAXu opiera się na ofercie wysokiej jakości materiałów w atrakcyjnych cenach z uwzględnieniem najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii w produkcji bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych.
Oprócz atrakcyjnych cen i wysokiej jakości produktów Bitumax oferuje również  konsultacje i szkolenia pozwalające uczestnikom przyswajać wiedzę dzięki której prawidłowo stosowane materiały zapewnią bezpieczeństwo, funkcjonalność i trwałość dla wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego.
Co oferujemy:
·         - Stabilność i poważne traktowanie każdego klienta i jego problemu;
·         - Doświadczenie,  wsparcie  techniczne i doradztwo;
·         - nowoczesne, o wysokiej jakości i korzystnej cenie materiały;

Iizolacje mostów na autostradzie A-1 Toruń - Stryków ...więcej

Aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky ...więcej

Zetor Tractors a.s. ...więcej

Więcej referencji

Ilustrační obrázek

  • + 48 668 506 266
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO