DYNAMICZNA FIRMA | Bitumax

Home > Aktualności

DYNAMICZNA FIRMA28.10.2021

Zostaliśmy wyróżnieni co świadczy o jakości naszej pracy i utwierdza nas w przekonaniu, że wykonujemy ją sprawnie i profesjonalnie.

Według niezależnej oceny „Dynamiczna Firma 2012” należymy do elitarnego grona 0,87% najdynamiczniej rozwijających się firm w ostatnich latach w całej Republice Czeskiej.

Ocena opiera się na analizie porównawczej obiektywnych ekonomicznych i finansowych zmiennych, które wskazują na doskonałą kondycję i dynamikę wzrostu naszej firmy na rynku.

Dziękujemy!

 

Więcej informacji: 

Ranking najbardziej dynamicznych firm w Czechach sporządzony przez Soliditet, członka międzynarodowej grupy Bisnode. Oceniono 531 tys. firm z których tylko 3044 uzyskały status firmy dynamicznej czyli legitymującej się w ostatnich dwóch latach trwałym i stabilnym wzrostem.

Określenie dynamiki firm nie opiera się wyłącznie na analizie porównawczej standardowych wskaźników statystycznych.

Do kryteriów oceny wprowadzono również szczegółowe aspekty gospodarcze a w szczególności oceny i punktacji pomocy i  indeksu płatności oraz rozwoju wzrostu zysków i sprzedaży. „Dzięki ścisłym kryteriom modelu zbudowanego przez naszą firmę tylko 0,87% badanych firm zdołało spełnić jego wymagania” – powiedział prezes Solidited David Farsky zaznaczając, że celem tych badań jest ukazanie dynamiki rozwoju czeskich spółek jako gwarancję dalszego rozwoju oraz szerszej informacji o stanie czeskich firm.

Iizolacje mostów na autostradzie A-1 Toruń - Stryków ...więcej

Centrum Biurowe WEST GATE WROCŁAW ...więcej

Zetor Tractors a.s. ...więcej

Więcej referencji

Ilustrační obrázek

  • + 48 668 506 266
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO